Hakkımızda

Biz kimiz mi ?

Yokmuyum ailesi olarak. Geleceğe güveniyor ve insana değer veriyoruz. Bundan dolayı dedik ki bizim elimizden kimse tutmadı. Peki biz İnsanlara nasıl yardımcı olabiliriz. Evet nasıl size yardımcı olabiliriz.

Dedik ki ;

Oturduk günlerce video izledik ve sonunda
Her gün milyonlarca kullanıcının içerik üreterek para kazandığı youtube’da artık siz de yerinizi almak istiyorsunuz. Harika fikirleriniz var ancak videoların çekim ve kurgusunu yapmak için gerekli ekipman, stüdyonuz, bilgi birikiminiz yok. Sorun değil! Yokmuyum.com Size ve fikirlerinize güveniyor ve youtube’a dair projelerinize ortaklık teklifinde bulunuyor. Profesyonel bir Stüdyo, kamera, üretmek istediğiniz içeriğe göre dış çekim imkanı, bilgisayar, kurgu – montaj kısacası A’dan Z’ye ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri karşılıyoruz. Hatta varsa başka fikirleriniz, onlar üzerinde de çalışıp, hep beraber yeni projeler üretiyoruz. Hazırlayacağımız tüm içerikleri youtube/yokmuyum kanalımızda yayınlayıp, içeriklerinize reklam desteği de sağlayarak, kısa zamanda ilgili kitleye ulaşmasını sağlayacağız. Yani; Proje sizden, işçilik ve reklam bizden.

Sonra aklımıza firmalar geldi.

Yokmuyum’da Yok Musunuz? Firmaların tanıtım videolarını yayınlamaya başlayan Yokmuyum’da hala yok musunuz? Bizimle irtibata geçin, isterseniz size özel bir video hazırlayalım, dilerseniz hazır videolarınızla tanıtımınızı yapalım! Her geçen gün gelişen Yokmuyum.com’da yerinizi alarak geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Büyük ve etkili bir “Firma tanıtım videosu platformu” olmayı hedefleyen Yokmuyum.com’da yerinizi ayırtmak için gecikmeyin! Yokmuyum.com’a davetlisiniz!

Dedik ve yola çıktık Hadi durma sizde bu yolda bizimle gelin

Hayatta kaybedecek neyimiz var ki YETER Kİ BİRBİRİMİZ SEVELİM.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı